Hizmetlerimiz Hakkımızda

Hakkımızda

2004 yılından bu yana hizmet veren Beyoğlu Soğuk Meze ve Beyoğlu Mantı 2016 yılı itibariyle catering ve lokanta sektörlerinde de hizmet vermeye başlamıştır. Catering sektöründeki 4. Yılını kutlamaya hazırlanan Yemek Lütfen ekibi yeni imalathanesiyle butik lezzetler dağıtmaya devam etmektedir.

Yemek Lütfen ile ilgili daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Lezzeti damakta kalan lezzetler için, her günün yemeği aynı gününün sabahında taze sebze ve etlerden hazırlanmaktadır. Yemeklerimizin tamamında tereyağı kullanılmaktır. Zeytinyağının eşsiz tadını da yemeklerimizde kullanmaktayız. Önceliğimiz hızla değişen yemek kültürünün arasında, kaliteli sağlam, doğalına en yakın lezzetleri, hızlı koordine ile tazeliğini kaybetmeden sunabilmektir.

Müşteri memnuniyeti, en az yemek lezzeti kadar önceliğimizdir.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzun yıllardır soğuk meze sektöründe hizmet vermekte olan Beyoğlu Soğuk Meze, ilk meze serüvenine zeytinyağlı sarma ve mantı ile başlamıştır. 15 yıllık deneyim ve gelişen damak tadıyla birlikte 20 yi aşkın sabit meze çeşitti bulunmaktadır.

20 yılı aşkın süredir mesleklerini icra eden şeflerden oluşan ekibiyle, her zaman lezzetli yemekler pişirmeyi ilke edinmiş Yemek Lütfen, eski usul pişirme yöntemleriyle yemekleri daha lezzetli hale getirmeyi amaç edinmiştir.