İstanbul Paket Yemek

Paket Yemek Hizmeti

İşyeri ortamında yemek hazırlamak için mutfak alanı, yemek malzemeleri, yemek sonrası temizlik için malzemeler gibi gereksinimler ortaya çıkar. Ayrıca tüketilecek olan yemeğin hazırlanması için personel ve zaman ayrılması gerekir. Bu mekanlarda tüketeceğiniz yemek için paket yemek hizmeti almak, daha karlı ve maliyetleri azaltacak yapıya ulaşmanızı sağlar. Yemek lütfen sloganı ile yola çıktığımız günden beridir; ofis, büro, iş yeri gibi ortamlara paket yemek servisi hizmeti veriyoruz.  Artan iş yükü ile uğraşırken, bir yandan yemek gereksinimi düşünmeye gerek kalmıyor. Sunacağımız özel paket yemek hizmeti sayesinde, her zaman sıcak ve kaliteli yemeklere ulaşabilirsiniz.

Her zaman yemeğine göre sıcak veya soğuk olarak iyi muhafaza edilen, tek kullanımlık malzemelerle sunularak hijyen açısından rahat olmanızı sağlayan, özel sevk araçları ile istediğiniz anda istediğiniz adres ulaştırılan lezzetli yemeklerin çıkış noktası olmak için çalışmalar yapıyoruz. Verdiğimiz paket yemek hizmeti ile müşterilerimiz kolay ve zahmetsizce lezzetli bir yemek deneyimi yaşıyor.  Hazırlamakta olduğumuz ev yemekleri ile müşterilerimize her zaman sağlıklı beslenme olanağını da sağlamaktayız. Kaliteli yemeklerimizi; fast food gıdalar ve obezite gibi sağlık problemleri yaşatan yemekler ile karıştırmamanız gerekiyor. Usta aşçılarımız; yemeklutfen.com internet adresinde Beyoğlu Soğuk Meze kalitesini yansıtan, kalori dengesi en iyi biçimde ayarlanmış, sağlıklı kalabilmek için yağ – tuz oranları standartlara uygun belirlenen kaliteli yemekleri hazırlıyor. Sevk araçlarımız da belirlediğiniz saatte sizlere bu yemekleri uygun biçimde anında ulaştırıyor. Zamanında tüketilen yemeğin daha faydalı olduğunu bilerek, öğle yemeği ya da akşam yemeği isteklerinizi dikkatli biçimde ve aksatmadan adreslerinize ulaştırıyoruz.

Özellikle paket yemek hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için günlük yemek menüleri kalori hesapları yapılarak uzmanlarımız tarafından oluşturuluyor. Usta aşçılarımız da en lezzetli biçimde bu yemekleri hazırlıyor. Tabldot yemek hizmeti alacak olan firmalara sağlıklı, lezzetli, aksamadan ulaştırılan, uygun fiyatlı yemek çözümleri sunmaktayız. Hijyen konusunda daha dikkatli olmamız gereken bu günlerde, malzemeden üretime kadar belirlenen standartlara göre üretim yaparak müşteri memnuniyetini elde ediyoruz. Tabldot yemek seçeneklerinde de öğlen yemeği veya akşam yemeği gibi seçeneklerde de müşteri taleplerine uygun çözümleri de hızlıca üreterek istenen yemekleri hazır hale getirebiliyoruz. Tüm yemeklerimiz, özenle seçilen taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanır. Aynı zamanda müşterilerimize paket yemek servisi ile ulaşacak olan yemeklerin paketlenmesinde de; özel vakumlama teknolojisi kullanılır ve el değmeden ambalajlama yapılır, tazeliğini ve lezzetini korunması için özen gösterilir.  Tek kullanımlık paketle ile hijyenik olarak eksiksiz biçimde yemekler, uygun araçlarla müşterilerimize gecikmeden ulaştırılır.

 Beyoğlu Soğuk Meze olarak müşterilerimizin taleplerine uygun tabldot yemek, öğlen yemeği, akşam yemeği gibi uygun çözümleri sunarken; bizden alım yaparak satışını gerçekleştirmek istediğiniz yemekler için de hizmet seçeneği sunuyoruz. Bulunduğunuz iş yerinde seçenekleri artırmak isterken belli bir kazanç elde etmek istiyorsanız, bölgenizde bulunan ofis ya da mutfak kullanımı olmayan mekanlara kaliteli yemeklerimizi ulaştırmak istiyorsanız da bizimle iletişime geçerek paket yemek hizmeti çözümlerimizi incelemelisiniz.