Paket Yemek Hizmeti

Paket Yemek Hizmeti

İşyeri ortamında yemek hazırlamak için mutfak alanı, yemek malzemeleri, yemek sonrası temizlik için malzemeler gibi gereksinimler ortaya çıkar. Ayrıca tüketilecek olan yemeğin hazırlanması için personel ve zaman ayrılması gerekir. Bu mekanlarda tüketeceğiniz yemek için paket yemek hizmeti almak, daha karlı ve maliyetleri azaltacak yapıya ulaşmanızı sağlar. Yemek lütfen sloganı ile yola çıktığımız günden beridir; ofis, büro, iş yeri gibi ortamlara paket yemek servisi hizmeti veriyoruz.  Artan iş yükü ile uğraşırken, bir yandan yemek gereksinimi düşünmeye gerek kalmıyor. Sunacağımız özel paket yemek hizmeti sayesinde, her zaman sıcak ve kaliteli yemeklere ulaşabilirsiniz.

Her zaman yemeğine göre sıcak veya soğuk olarak iyi muhafaza edilen, tek kullanımlık malzemelerle sunularak hijyen açısından rahat olmanızı sağlayan, özel sevk araçları ile istediğiniz anda istediğiniz adres ulaştırılan lezzetli yemeklerin çıkış noktası olmak için çalışmalar yapıyoruz. Verdiğimiz paket yemek hizmeti ile müşterilerimiz kolay ve zahmetsizce lezzetli bir yemek deneyimi yaşıyor.  Hazırlamakta olduğumuz ev yemekleri ile müşterilerimize her zaman sağlıklı beslenme olanağını da sağlamaktayız. Kaliteli yemeklerimizi; fast food gıdalar ve obezite gibi sağlık problemleri yaşatan yemekler ile karıştırmamanız gerekiyor. Usta aşçılarımız; yemeklutfen.com internet adresinde Beyoğlu Soğuk Meze kalitesini yansıtan, kalori dengesi en iyi biçimde ayarlanmış, sağlıklı kalabilmek için yağ – tuz oranları standartlara uygun belirlenen kaliteli yemekleri hazırlıyor. Sevk araçlarımız da belirlediğiniz saatte sizlere bu yemekleri uygun biçimde anında ulaştırıyor. Zamanında tüketilen yemeğin daha faydalı olduğunu bilerek, öğle yemeği ya da akşam yemeği isteklerinizi dikkatli biçimde ve aksatmadan adreslerinize ulaştırıyoruz.

Özellikle paket yemek hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için günlük yemek menüleri kalori hesapları yapılarak uzmanlarımız tarafından oluşturuluyor. Usta aşçılarımız da en lezzetli biçimde bu yemekleri hazırlıyor. Tabldot yemek hizmeti alacak olan firmalara sağlıklı, lezzetli, aksamadan ulaştırılan, uygun fiyatlı yemek çözümleri sunmaktayız. Hijyen konusunda daha dikkatli olmamız gereken bu günlerde, malzemeden üretime kadar belirlenen standartlara göre üretim yaparak müşteri memnuniyetini elde ediyoruz. Tabldot yemek seçeneklerinde de öğlen yemeği veya akşam yemeği gibi seçeneklerde de müşteri taleplerine uygun çözümleri de hızlıca üreterek istenen yemekleri hazır hale getirebiliyoruz. Tüm yemeklerimiz, özenle seçilen taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanır. Aynı zamanda müşterilerimize paket yemek servisi ile ulaşacak olan yemeklerin paketlenmesinde de; özel vakumlama teknolojisi kullanılır ve el değmeden ambalajlama yapılır, tazeliğini ve lezzetini korunması için özen gösterilir.  Tek kullanımlık paketle ile hijyenik olarak eksiksiz biçimde yemekler, uygun araçlarla müşterilerimize gecikmeden ulaştırılır.

 Beyoğlu Soğuk Meze olarak müşterilerimizin taleplerine uygun tabldot yemek, öğlen yemeği, akşam yemeği gibi uygun çözümleri sunarken; bizden alım yaparak satışını gerçekleştirmek istediğiniz yemekler için de hizmet seçeneği sunuyoruz. Bulunduğunuz iş yerinde seçenekleri artırmak isterken belli bir kazanç elde etmek istiyorsanız, bölgenizde bulunan ofis ya da mutfak kullanımı olmayan mekanlara kaliteli yemeklerimizi ulaştırmak istiyorsanız da bizimle iletişime geçerek paket yemek hizmeti çözümlerimizi incelemelisiniz.

Catering Yemek Hizmeti

Catering kelime anlamı olarak yiyecek tedarik eden olarak geçmesine rağmen günümüzde toplu yemek hizmeti veren firmalar söylenir. İş yerinde veya topluluk olan yerlerde daha pratik ve ekonomik yemek çözümüdür catering. Toplantılarda , düğünlerde , davetlerde ve organizasyonlarda yemek sorununu toplu bir şekilde çözüme kavuşturmak catering demektir.

Catering hizmeti ile siz değerli iş ortaklarımızın, yoğun iş yükünü bir an olsun unutabileceği değerli anlar oluşturmaya çalışıyoruz. Yemek molalarında sizi mutlu, misafirlerinizi gülen yüzler ile en iyi şekilde ağırlamak amaçlarımızdandır.

20 yılı aşkın süredir mesleklerini icra eden şeflerden oluşan ekibiyle, her zaman lezzetli yemekler pişirmeyi ilke edinmiş Yemek Lütfen, eski usul pişirme yöntemleriyle yemekleri daha lezzetli hale getirmeyi amaç edinmiştir.

Catering hizmetlerimiz 3 farklı şekilde siz kullanıcılara sunulmaktadır:

  • Taşıma Yemek
  • Yerinde Pişirme
  • Özel Gün Yemekleri

Beyoğlu Soğuk Meze

Uzun yıllardır soğuk meze sektöründe hizmet vermekte olan Beyoğlu Soğuk Meze, ilk meze serüvenine zeytinyağlı sarma ve mantı ile başlamıştır. 15 yıllık deneyim ve gelişen damak tadıyla birlikte 20’yi aşkın sabit meze çeşitti bulunmaktadır.

Bunun yanında özel günlerinize özel sizlerin belirlemiş olduğu meze çeşitlerini de, size özel sipariş olarak üretim yapmaktayız. Geleneğimizden bu güne taşınmış mezelerin lezzetlerini kalıcı hale getirmek ve geleceğe taşımak için her zaman hizmetinizdeyiz.

Tabldot Yemek Hizmeti

 

Tabldot Yemeği Nedir?

Sabit bir ücret karşılığında, genelde 4 çeşit yemekten oluşan sıcak yemek menüsüdür. İş yerlerinde, Düğünlerde, Cenazede, Nişan Yemeklerinde, Uygun görülen birçok alanda Tabldot Yemeği hizmeti sunulmaktadır.

Neden Tabldot Yemek ?

İnsanlarımızın yoğun çalışma hayatında vücudunun gerekli olan gıda ihtiyacını en uygun fiyatlarla sağlayabileceği tek hizmet çeşidi Tabldot Yemeğidir.
Tabldot Yemek sektörünün zorlaştığı günümüz hizmet sektöründe Tabldot Yemek hizmetini sağlayabilmek için a dan z ye imalathanesinden malzeme seçimine ve de pişirilip sunulmasına kadar ciddi bir çalışma ve ekip ruhu gerektirmektedir. Tabldot Yemek sisteminin sağladığı avantajların başında firmaların yemek maliyetlerini bu sayede düşürmeleri gelmektedir.

Tabldot Yemek sistemi toplu yemek yapımlarında maliyet olarak birim fiyatı düşürerek toplu yemek yapmanın bu avantajını müşterilerine yansıtabilmektedir. Diğer yandan Tabldot Yemek sistemi zaman problemini firmalar için yemek konusunda ortadan kaldırmaktadır. Tabldot Yemek sistemi sadece yemek konusu için firma bünyesinde personel bulundurma gereğini de kaldırmaktadır.

Böylece Tabldot Yemek hizmeti alan firmalar yemek konusunda ek bir bütçe ayırarak personel bulundurmalarına da gerek kalmamaktadır. Tabldot Yemek sistemine göre çalışan firmalar çöpe giden yemek sıkıntısından da kurtulmuş olmaktalar , Tabldot Yemek çok çeşidin bir arada bulunması anlamına da gelmekte böylece personelin günlük yemekleri her gün çok çeşitli olarak önlerine sunulmaktadır.

Tabldot Yemek sistemine göre Tabldot Yemek firması bünyesinde gıda mühendisleri bulundurmakla yükümlü olduğundan sağlık gibi önemli bir konu içinde önlem alınmış olunmaktadır. Ayrıca Hazır Yemek firması aşçılarını a kalite ve ehliyetli kişilerden seçmekle zorunludur nihayetinde iyi bir damak tadı ancak usta ellerle mümkün olacaktır. Mutfak bakımları , ilaçlanmalar ve temizlik gibi faktörleri de incelediğimizde yine Tabldot Yemek sisteminin daha avantajlı olduğunu açıkça görebiliriz.

Tüm bu kriterleri değerlendirdiğimizde Hazır Yemek sisteminin firmaya olan avantajını daha açık bir şekilde görmekteyiz. Bu nedenle personel sayısı fazla olan firmalara mutlak suretle tavsiye edilen bir sistem olarak Tabldot Yemek sistemi ön plana çıkmaktadır.

Menüler

Yemek Lütfen Şubat Öğle Yemeği Menüsü

Doğum Günü Yemek Hizmeti

Doğum Günü

Doğum günü partisi yılın en önemli olayıdır. O gün tamamen kişiye özel olur.

Minik Lezzetler

Eğlenceli oyunlar ve çılgın danslar oldukça insanları yorar; sadece doğum günü pastası onları doyurmaya tabii ki yetmez. Enerjisi hiç bitmeyen insanlara yaraşır bir doğum günü menüsü arayışındaysanız; şu an tam olarak doğru yerdesiniz.

Doğum günü partisine renk katan bonbonlu kurabiyeler ile her yaş günü menümüzdeki lezzetler de partiler kadar keyifli. Yaş günü partiniz tam bir lezzet festivaline dönüşecek. Parti menüsü sadece yemeklerle sınırlı değil, birbirinden eğlenceli ikramlık tariflerle parti menüsü her zevke hitap ediyor.

İş Toplantısı Yemek Hizmeti

Büyük kurumsal şirketlerin, bünyesindeki çalışanlarla veya başka firmalarla belli bir amaç için toplanarak hedefleri gerçekleştirdiği veya planladığı etkinlikler vardır. Bu etkinliklere genelde iş toplantısı organizasyonları diyebiliriz. Bu toplantılarda şirket adına her şeyin planlaması yapılır. Bu toplantıların firmalar, çalışanlar ve davetlileriniz için akılda kalıcı olması gerekir. İyi bir izlenim bırakmak için toplantılarınızın etkileyici ve bir o kadar göz alıcı olmalıdır. Bu etkinliklerin özenli olması, sizin akademik anlamda ileriye dönük bir gelişim için iyi bir adım olması için bu çok önemlidir. İş Toplantısı etkinliğinizin yemekli bir organizasyon olması oldukça önemli bir adımdır. Toplantı sırasında ikram edilecekse eğer, menülerin etkinlikten en az bir hafta önceden belirlenmesi avantaj sağlayacaktır. Hatta böyle olması gerekir ki, çalıştığınız organizasyon şirketi de işini layığıyla yapabilsin.

Düğün Yemek Hizmeti

Düğünlerde misafirlerinizin, uzak yakın akrabalarınızın bu tatlı telaş anında lezzetli bir yemekle ağırlamanızın etkisi çok büyük olmaktadır. Özellikle düğün gibi enerjinin yüksek olduğu organizasyonlarda sağlıklı, lezzetli ve hijyenik koşullarda sunulmuş bir yemeğin damaklarda bıraktığı tat paha biçilemezdir. İzmir bölgesinde yapılan, her çeşit temalı düğün organisyonlarına uygun yemek hazırlama, servis hizmetleri verme ve hijyen sağlama konularında vazgeçilmez adresi Yemek Lütfen olarak hem ekonomik fiyatlara, hemde sağlılklı ve lezzetli dilediğiniz temada düğün yemeği sunmaktayız.
Yemek fiyatları olarak kalitesiz ve ucuz sandığınız merdiven altı işletmelere lütfen güvenmeyiniz. Günümüzde bu tarz işletmelerde pişirilen düğün yemeklerinin düğündeki insanları zor durumlara soktuğunu haberlerde izlemekteyiz. Lütfen Yemek Lütfen mutfağını gelip görmeden, işletmemizin hangi hijyenik kurallarda çalıştığını ve kaliteli yağ – salça gibi bileşenler kullandığını görmeden karar vermeyin. Düğün organizasyonunuz bir kabusa dönüşmesin. Yemek Lütfen, lezzetin en güvenilen adıdır.

Sünnet Düğünü Yemek Hizmeti

Oğlunuz erkekliğe ilk adımını atarken onun herzaman hatırlanacak bu anısını, konuklarınıza ikram edeceğiniz lezzetli yemeklerle taçlandırabilirsiniz. Altı yemek mevlütlü – mevlütsüz tüm sünnet organizasyonlarında sizlere dilediğiniz yiyecekleri hazırlamaktadır. Yemek Lütfen sünnet yemeklerinde tabldot servisten pideye, lahmacundan yaprak dolmasına kadar dilediğiniz her çeşit yemeği kaliteli olarak ikram etmektedir. Dilediğiniz yöresel yemeklerinizi lütfen bizlere sorunuz. Sünnet yemeği toplu yemek ikramları konusuda Yemek Lütfen meşhur yemek firmasıdır.

Cenaze Yemek Hizmeti

Cenaze evlerinde sizi yalnız bırakmayan dostlarınız, acınızı paylaşmak için uzun süren birlikteliğinizin ve cenazenizin son yolcuuğunda sizi yalnız bırakmayan uzak yakın dostlarınızın beşeri ihtiyacı olan yemek yeme zorunluluğunu pratik ve basi yöntemlerle çözmek için her zaman yanınızdayız. Son zamanlarda çeşitli medyalarda cenaze evi yemekleri tatışıladursun, yemek yemenin temel ihtiyaçların başında geldiği gerçeği asla değişmeyecektir. Bu matemli gününüzde size sağlıklı bir yiyecek sunmak için elimizden gelen tüm imkanlarımızı seferber etmeye hazırırz. Cenaze yemekleri için Yemek Lütfen herzaman yanınızda.

Mevlüt Yemek Hizmeti

Peygamber efendimiz Resulullah Aleyhisselam’ı övmek üzere bir araya toplanmış insanlara yiyecek ikram etmekten, servis hazırlamaktan ve ikram sonrası hizmetlerde bulunmaktan şeref duyarız. En lezzetli yemekleri bir mevlüt sırasında ikram etmek ve davetlileri memnun etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağımıza emin olabilirsiniz. Kutulu yada tabldot, kullan at tabaklarla yada dilerseniz porselen tabaklarla ikram edeceğimiz yiyeceklerimiz kadar, tatlı ve içeceklerimizde aynı özenle ve aynı lezzetle sunmaktayız.