Catering Yemek Hizmeti

Catering kelime anlamı olarak yiyecek tedarik eden olarak geçmesine rağmen günümüzde toplu yemek hizmeti veren firmalar söylenir. İş yerinde veya topluluk olan yerlerde daha pratik ve ekonomik yemek çözümüdür catering. Toplantılarda , düğünlerde , davetlerde ve organizasyonlarda yemek sorununu toplu bir şekilde çözüme kavuşturmak catering demektir.

Catering hizmeti ile siz değerli iş ortaklarımızın, yoğun iş yükünü bir an olsun unutabileceği değerli anlar oluşturmaya çalışıyoruz. Yemek molalarında sizi mutlu, misafirlerinizi gülen yüzler ile en iyi şekilde ağırlamak amaçlarımızdandır.

20 yılı aşkın süredir mesleklerini icra eden şeflerden oluşan ekibiyle, her zaman lezzetli yemekler pişirmeyi ilke edinmiş Yemek Lütfen, eski usul pişirme yöntemleriyle yemekleri daha lezzetli hale getirmeyi amaç edinmiştir.

Catering hizmetlerimiz 3 farklı şekilde siz kullanıcılara sunulmaktadır:

  • Taşıma Yemek
  • Yerinde Pişirme
  • Özel Gün Yemekleri

Beyoğlu Soğuk Meze

Uzun yıllardır soğuk meze sektöründe hizmet vermekte olan Beyoğlu Soğuk Meze, ilk meze serüvenine zeytinyağlı sarma ve mantı ile başlamıştır. 15 yıllık deneyim ve gelişen damak tadıyla birlikte 20’yi aşkın sabit meze çeşitti bulunmaktadır.

Bunun yanında özel günlerinize özel sizlerin belirlemiş olduğu meze çeşitlerini de, size özel sipariş olarak üretim yapmaktayız. Geleneğimizden bu güne taşınmış mezelerin lezzetlerini kalıcı hale getirmek ve geleceğe taşımak için her zaman hizmetinizdeyiz.